loading

پذیرش دستگاه

به واحد خدمات سپاهان چاپگر خوش آمدید

سپاهان چاپگر برای اولین بار دراستان اصفهان سامانه جامع تعمیرات را راه اندازی و با هدف یکپارچه سازی در تعمیرات لوازم اداری، در تلاش جهت ارائه بهترین خدمات است. بهترین کارشناسان لوازم  اداری از تعمیرات کامپیوتر، رایانه گرفته تا تعمیرات ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی در یک مکان جمع شده اند تا در کمترین زمان  و با استفاده از قطعات اورجینال دستگاه ها را تعمیر کنند.

سپاهان چاپگر با کارشناسان امین خود کنار شماست. با استفاده از خدمات پذیرش دستگاه در محل شما، دیگر نیازی نیست که برای عیب یابی و ترمیم هریک از دستگاه های مورد استفاده ی خود، از منزل خارج شوید. سامانه جامع سپاهان چاپگر شرایطی را فراهم کرده است که درخواست پذیرش و تحویل دستگاه در محل را از طریق وب سایت و به شکل آنلاین ثبت کنید. پس از آن تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و اطلاعاتی از قبیل آدرس و … را دریافت می کنند. سفیران متعهد سپاهان چاپگربه آدرس شما آمده وضمن تحویل گرفتن دستگاه، آن را به مرکز تعمیرات Sepahan Chapgar منتقل می کنند. پس ازطی مراحل عیب یابی وتعمیر،دستگاه مورد نظردرآدرسی که اعلام کرده اید، به شماتحویل داده می شود.

فرم پذیرش دستگاه در محل را پرکنید

شما به راحتی می توانیدبا پرکردن فرم زیر، منتظر تماس کارشناسان ماباشید. تمام تلاش تیم ما، ارائه خدمات با کیفیت بالاوپشتیبانی ازتعمیرات دستگاه شماست. مطمئن باشیدکه همکاران ماجهت تعمیرات، به شمازود کمک خواهند کرد.